ternopil-postupivsya-volodaryu-kubka-ukrayini-u-debyutniy-gri-v-superlizi

"Тернопіль" поступився володарю Кубка України у дебютній грі в Суперлізі

• 11012 переглядiв

КИЇВ. 9 жовтня. УНН. У Южному відбувся другий у сезоні баскетбольної Суперліги поєдинок в якому новачок змагань "Тернопіль" гостював у "Хіміка", передає кореспондент УНН.

На старті зустрічі легіонер гостей Югба набрав 8 поспіль очок (8:3) і його команда лідирувала впродовж усієї 10-хвилинки. Однак у другій чверті ситуація на паркеті змінилася і “Хімік” продемонстрував статус фаворита — 46:34 на їх користь.

Після великої перерви “Хімік” не дав шансів наздогнати себе та святкував виграш — 80:64.

Зазначимо, що найкращим гравцем матчу став Льюїс Салліван, який, вийшовши з лави, набрав 18 очок (6/12 двоочкових, 0/1 триочкових), зробив 9 підбирань (4 у нападі), зробив 1 передачу, 1 перехоплення та 1 блок-шот у складі переможців. За “Тернопіль” Югба набрав 28 очок при 9 підбираннях.

Додамо, що володар Кубка України “Хімік” наступний матч проведе в гостях 10-го жовтня проти “Київ-Баскета”.