totenkhem-popri-porazku-u-matchi-z-simoma-golami-probivsya-do-pivfinalu-lch

"Тотенхем" попри поразку у матчі з сімома голами пробився до півфіналу ЛЧ

• 11950 переглядiв

КИЇВ. 18 квітня. УНН. У Манчестері відбувся гольовий поєдинок у відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів в якому "Манчестер Сіті" боровся із "Тотенхемом", передає кореспондент УНН.

Перший тайм видався вкрай результативним. На дубль Сон Хин-Міна (7 і 10 хв) за "міщан" відповіли взяттями воріт двічі Стерлінг і одного разу Бернарду Сілва.

По перерві господарі, яким необхідно було йти вперед після невдалого результату в першій грі, домоглися свого на 59 хвилині, коли Де Брюйне знайшов передачею Агуеро і нападник пробив під поперечину. Проте повернути мінімальне відставання футболісти "Тотенхема" зуміли вже на 73 хвилині – забив Льоренте.

Таким чином 4:3 на користь "МС", але при поразці в першій грі 0:1 завдяки забитим голам в гостях далі пройшли "шпори".

Примітно, що українець Олександр Зінченко не потрапив до заявки "Сіті".

Додамо, в півфіналі на "Тотенхем" вже очікує "Аякс".