totenkhem-u-londonskomu-derbi-zdobuv-putivku-u-pivfinal-kubku-angliyskoyi-ligi

"Тотенхем" у лондонському дербі здобув путівку у півфінал Кубку англійської ліги

• 9542 переглядiв

КИЇВ. 21 грудня. УНН. У центральному чвертьфінальному протистоянні Кубку англійської ліги зійшлися два колективи з Лондону "Арсенал" та "Тотенхем", передає кореспондент УНН.

Перший небезпечний момент у зустрічі створив екс-футболіст "Шахтаря" Хенріх Мхітарян, однак воротар "Тотенхему" Газзаніга виручив колектив. На 20 хвилині "шпори" відкрили рахунок завдяки помилці захисників "канонірів" при створенні штучного офсайду – Сон Хин-Мін реалізував вихід із Петером Чехом.

Наприкінці тайму після удару Ремзі м'яч поцілив у штангу. Другий пропущений гол "канонірів" був схожим на перший. Швидкий випад "Тотенхему" і вихід сам на сам із Чехом обернулася взяттям воріт від Деле Аллі – 2:0.

Додамо також, четвертим півфіналістом став "Челсі", який завдяки голу Азара наприкінці зустрічі вибив зі змагань "Борнмут" (1:0).