tottenkhem-v-dodatkoviy-chas-zavdav-porazki-lideru-apl

"Тоттенхем" в додатковий час завдав поразки лідеру АПЛ

• 173557 переглядiв

КИЇВ. 20 лютого. УНН. В центральному матчі 26-го туру Англійської Прем'єр-ліги лідер змагань "Манчестер Сіті" приймав "Тоттенхем", повідомляє УНН з посиланням на сайти клубів.

Деталі

Швидкий гол вдався гостям – це Кулусевскі забив на четвертій хвилині. Але до перерви господарів нивілювали відставання, забивав Гюндоган.

Гол Кейна на 59 хвилині дозволив лондонцям знову отримати перевагу, яка тривала аж до 2-ї компенсованої хвилини зустрічі, коли забити вдалося Марезу. Але це не було крапкою у грі – на 5-й компенсованій хвилині Кейн оформив дубль (3:2 на користь "Тоттенхема").

Зауважимо, що українець Олександр Зінченко провів усю гру на лаві запасних.

Доповнення

Це перша поразка "містян" в АПЛ за останні 16 матчів. Після програшу "Крістал Пелас" 30 жовтня команда Хосепа Гвардіоли виграла 14 поєдинків і лише одного разу зіграла внічию.