tri-propuscheni-goli-za-visim-khvilin-liverpul-prodovzhiv-seriyu-porazok-v-apl

Три пропущені голи за вісім хвилин: "Ліверпуль" продовжив серію поразок в АПЛ

• 13692 переглядiв

КИЇВ. 14 лютого. УНН. "Лестер" на стадіоні "Кінг Павер" приймав "Ліверпуль" в одному із центральних поєдинків 24-го туру Англійської Прем'єр-ліги, передає УНН з посиланням на сайти клубів.

Всі голи були забиті в другому таймі. В середині 45-хвилинки Салах відкрив рахунок з передачі Фірміно, але “мерсисайдці” доволі швидко втратили перевагу та зазнали поразки 1:3. З 78 по 85 хвилини у воротах Аліссона відзначалися Меддісон, Варді та Барнс.

Примітно, що чинний чемпіон Англії мав статистичну перевагу у володінні м’ячем (62 відсотки володіння), за кількістю кутових (12:2), ударів (15:11) та передач (560:354), але не зумів з цього отримати результат.

Зауважимо, “Ліверпуль” зазнав третьої поспіль поразки в чемпіонаті і з 40 очками замикає 4-ку кращих, але “Челсі” та “Вест Хем” мають по грі в запасі та відстають лише на один бал. “Евертон” має одразу три гри в запасі і відстає на 3 пункти. “Лестер” набрав 46 пунктів та піднявся на 2-ге місце.

В іншому поєдинку “Бернлі” в гостях розгромив “Крістал Пелас” — 0:3.