triumfator-regulyarnogo-chempionatu-nba-zdobuv-pershu-peremogu-v-pley-off

Тріумфатор регулярного чемпіонату НБА здобув першу перемогу в плей-офф

• 11067 переглядiв

КИЇВ. 21 серпня. УНН. Другим матчем "Орландо Меджик" – "Мілуокі Бакс" продовжився розіграш регулярного першого етапу плей-офф НБА, повідомляє кореспондент УНН.

Після поразки у першій грі серії баскетболісти "Бакс" виявилися агресивними у захисті і не дозволили відзначитись опонентам впродовж двох хвилин – 4:0. Впевнена гра "Мілуокі" дозволила піти на першу перерву ведучи у рахунку 25:13.

Надалі різниця у матчі тільки зростала. Гравці "Мілуокі" не дозволили наблизитися до себе у рахунку до кінця баталій – 111:96.

В активі лідера переможців Яніса Адетокунбо дабл-дабл – 28 очок і 20 підбирань. В активі "Орландо" варто відзначити 32 пункти Вучевіча.

Додамо, рахунок у серії до 4 перемог став нічийним -1:1.

Як повідомлялося раніше в УНН, український центровий у складі "Сакраменто" завдав поразки провідній команді НБА.