troye-legkoatletok-ukrayini-viboroli-nagorodi-na-zmagannyakh-u-frantsiyi

Троє легкоатлеток України вибороли нагороди на змаганнях у Франції

• 8852 переглядiв

КИЇВ. 6 червня. УНН. Українські представниці легкої атлетики провели на турнірі у Франції боротьбу за перемоги і нормативи на чемпіонат світу у Лондоні (4-13 серпня), повідомляє УНН з посиланням на ФЛАУ.

Українка Ольга Земляк не мала рівних на дистанції 400 метрів. Вона перемогла з часом 51,74 с і підтвердила норматив на чемпіонат світу.

Вікторія Ткачук фінішувала другою з бігу на 400 метрів з бар’єрами (56,91 с), а Наталія Семенова посіла таку ж сходинку з метання диска (59,92 м). Руслана Цихоцька була шостою з потрійного стрибка (13,51 м).

Відзначимо також, Тамара Твердоступ у ролі пейсмейкера привела до перемоги з бігу на 1500 метрів кенійку Неллі Джепкосгей (4:06,37 хв), а ефіопку Тайє Фанту, яка фінішувала другою, до найкращого результату сезону у світі серед атлеток віком до 20 років (4:06,93 хв).

Нагадаємо, що О.Земляк здобула "бронзу" на старті нового сезону "Діамантової ліги".