tsentroviy-len-dopomig-atlanti-virvati-peremogu-u-filadelfiyi

Центровий Лень допоміг "Атланті" вирвати перемогу у "Філадельфії"

• 7796 переглядiв

КИЇВ. 12 січня. УНН. "Атланта Хокс" баскетболіста збірної України Олексія Леня в гостях змагалася із "Філадельфією" у межах регулярного чемпіонату НБА, передає кореспондент УНН.

У першій чверті український легіонер отримав тільки чотири хвилини, за які відзначився слем-данком. При наступній появі на паркеті Лень додав до свого лицьового рахунку ще один слем-данк, а також виправив свою хибну спробу додаванням з-під кільця.

В одному з моментів українець отримав неспортивний фол на Джиммі Батлері, а згодом поставив блок-шот опоненту.

Розв'язка матчу відбулася за 2 секунди до кінця основного часу, коли при рахунку 123:121 на користь "Хокс" лідер "Філадельфії" Батлер схибив два штрафних кидки.

У переможній для "Атланти" грі Лень провів на паркеті тільки 13:01 хвилини – 9 очок (4/5 двоочкові, 0/1 триочкові, 1/3 штрафні), 6 підбирань, 2 блок-шоти, 4 втрати.