tsentroviy-len-dopomig-atlanti-zdobuti-29-peremogu-v-nba

Центровий Лень допоміг "Атланті" здобути 29 перемогу в НБА

• 8108 переглядiв

КИЇВ. 5 квітня. УНН. Центровий збірної України Олексій Лень взяв участь у перемозі “Атланти Хокс” над “Філадельфією” в рамках домашньої гри НБА, повідомляє кореспондент УНН.

Лень вийшов у старті, але через кілька хвилин відправився на лаву для запасних через два отриманих фоли, забивши перед цим кидок з ближньої дистанції. Наприкінці стартового відрізку він порадував уболівальників триочковим. В заключному проміжку українцю вдалося поставити блок-шот зірці “Філадельфії” Бену Сіммонсу, а також реалізувати ще один дальній — перемога “Хокс” 130:122.

За 14:26 хвилин на майданчику Лень набрав 11 очок (2/2 двоочкових, 2/4 триочкових, 1/2 штрафних кидків), зробив 3 підбирання та 1 блок-шот.

Примітно, що новачок Асоціації, партнер Леня — Трей Янг, оформив результативний дабл-дабл з 33 очок і 12 передач.

Додамо також, “Хокс” мають 29 виграшів в 79-ти матчах регулярного чемпіонату — 12 сходинка на Сході, “Філадельфія” виграла 49 матчів — третя сходинка на Сході.