tsentroviy-len-povtoriv-nayrezultativnishiy-vistup-v-sezoni-nba

Українець Лень повторив найрезультативніший виступ в сезоні НБА

• 7705 переглядiв

КИЇВ. 17 січня. УНН. Центровий збірної України Олексій Лень здійснив дабл-дабл у переможній грі "Атланти Хокс" над "Оклахомою-Сіті Тандер", передає кореспондент УНН.

Вийшовши з лави запасних, український “бігмен” оформив слем-данк, а також агресивно додав м’яч згори після промаху партнера в першій чверті. Далі Лень провів ударний другий відрізок в якому здійснив перехоплення, кілька слем-данків, а також триочковий через руки центрового Стівена Адамса.

Після великої перерви наш земляк продовжив домінувати на паркеті, поставивши на останніх секундах матчу блок-шот. За 30:30 хвилин на паркеті Лень оформив дабл-дабл з 24 очок (8/10 двоочкових, 1/4 триочкових, 5/6 штрафні), 11 підбирань, а також додав 3 передачі, 2 блок-шоти і 1 перехоплення при 2 фолах. Його колектив святкував перемогу 142:126.

Додамо, з 14 звитягами і 30 поразками “Хокс” йдуть 12 на Сході.

Нагадаємо, що 24 очки є рекордним показником українця в якості баскетболіста “яструбів”.