tsentroviy-len-proviv-rezultativnu-gru-za-atlantu

Центровий Лень провів результативну гру за "Атланту"

• 7426 переглядiв

КИЇВ. 7 жовтня. УНН. Клуб українця Олексія Леня "Атланта Хокс" в гостях зіграв проти "Мемфіс Гріззліс" в рамках передсезонного турніру НБА, повідомляє кореспондент УНН.

Українець вийшов у стартовій п'ятірці, але в першому проміжку не мав жодної атаки по кільцю, натомість порушив правила Марк Газолі, який забив з фолом. Початок другої чверті наш "бімген" провів більш вдало. Він реалізував одразу чотири штрафні та влучив триочковий з кута майданчика (35:38). Після цього уродженцю "Антрацита" вдалося і вдруге вразити кільце суперника три очковим з іншого кута майданчику. Однак гра Леня не допомогла уникнути поразки – 110:120.

Загалом за 17:45 хвилини проведені на паркеті Лень здобув 10 очок (0/1 двоочкові, 2/3 триочкові, 4/6 штрафні), 2 підбирання, 1 передачу при 2 втратах.

Зазначимо, що за набраними очками українець став третім найрезультативнішим гравцем "яструбів" після Дорсі (18) і Трея Янга (15).