tsentroviy-zbirnoyi-ukrayini-proviv-nayrezultativnishiy-poyedinok-u-sezoni-nba

Центровий збірної України провів найрезультативніший поєдинок у сезоні НБА

• 10380 переглядiв

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Результативний виступ центрового збірної України Олексія Леня допоміг "Атланті Хокс" перемогти "Денвер Наггетс" в матчі НБА, повідомляє кореспондент УНН.

Українець вперше у сезоні вийшов з лави для запасних і це пішло йому на користь. При першому виході Лень оформив слем-данк, у другій чверті забив кидок з ближньої дистанції та з кута майданчика.

Після великої перерви Лень продовжив впевнені дії та допоміг команді втримати позитивний результат — 125:121.

Наш баскетболіст набрав 17 очок (5/6 двоочкових, 1/2 триочкових, 4/8 штрафних) за 21:55 хвилини. Також зробив 7 підбирань (2 в атаці), 1 передачу, 1 блок-шот. У цьому сезоні Лень вперше зумів забити понад 10 очок.

Примітно, що партнер Леня по команді Трей Янг набрав 42 очки і 11 передач, ставши лише третім в історії НБА (після Майкла Джордана і Леброна Джеймса) гравцем до настання 22 років, якому вдалося набрати мінімум 42 очки і 10 передач.

Додамо, в активі “Хокс” 4 звитяги в 10 матчах.