tsurenko-probilasya-do-drugogo-raundu-turniru-v-brisbeni

Цуренко пробилася до другого раунду турніру в Брісбені

• 10170 переглядiв

КИЇВ. 1 січня. УНН. Українська тенісистка Леся Цуренко впевнено стартувала на турнірі WTA Premier з призовим фондом в 1 мільйон доларів "Brisbane International", який відбувається на кортах в Брісбені (Австралія), передає УНН

В матчі першого раунду киянка за 1 годину 6 хвилин обіграла восьму ракетку турніру Ешлі Барті з Австралії – 6:3, 6:2.

Зазначено, що Барті за всю баталію не змогла заробити жодного брейкпойнта на подачі українки.

Таким чином, Цуренко взяла переконливий реванш за поразку від Барті в Акапулько в 2014 році.

Примітно, що для Цуренко це була 12-та перемога над тенісисткою з топ-20 в кар'єрі. Барті займає 17-у позицію в світовій класифікації і є першою ракеткою Австралії.

Додамо також, за вихід до чвертьфіналу Цуренко посперечається з представницею Естонії Кайей Канепі.

Нагадаємо, Світоліна з перемоги розпочала тенісний сезон 2018.