u-tsk-vr-otrimali-dokumenti-pro-12-mln-grn-ekonomiyi-na-budivnitstvi-futbolnikh-maydanchikiv

У ТСК ВР отримали документи про 12 млн грн економії на будівництві футбольних майданчиків

 • 16355 переглядiв

КИЇВ. 26 лютого. УНН. Тимчасова слідча комісія, яка вивчає питання будівництва футбольних майданчиків у Києві (протягом 2017-2018 рр) продовжує свою роботу і планує виїзд на огляд збудованих міні-футбольних полів. При цьому проміжних результатів роботи ТСК й досі немає. Про це розповів член Комісії, нардеп Михайло Цимбалюк, передає УНН.

“Так. На жаль, немає (проміжних результатів — ред.)”, - сказав він.

Однак, депутат зазначив, що під час минулих засідань, Комісії були надані документи про економію бюджетних коштів під час будівництва футбольних майданчиків у розмірі 12 млн грн.

“Така інформація була подана, вона зараз опрацьовується членами ТСК. Насправді така інформація була, її треба опрацювати, документи частково подані”, - уточнив Цимбалюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Холодницький розповів про розмову з Павелком про футбольні майданчики

За його прогнозами, ТСК має завершити свою роботу наприкінці квітня. Члени Комісії, зокрема, ще збираються оглянути збудовані у столиці 66 футбольних майданчиків. Однак, коли саме це станеться – поки не відомо. Як не відома і дата наступного засідання.

“Кінцевого рішення не прийнято — коли буде наступне засідання. Я думаю, що це буде наступний тиждень під час пленарного тижня, може бути п'ятниця... Про це рішення ми повідомимо.

Ми очікуємо, що нас поінформують правоохоронні органи про те, як проводяться досудові розслідування щодо порушених кримінальних проваджень. Думаю, що на цьому засіданні ми будемо знати алгоритм дій на майбутнє.

...і я думаю, що робота ТСК буде завершена у відведені терміни: це квітень місяць. І на початку травня, десь так, буде відзвітовано про роботу”, - пояснив політик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мосійчук оцінив роботу “футбольної” ТСК та порадив, як правильно проходити поліграф її членам

Цимбалюк додав, що не володіє інформацією з приводу блокування Програми будівництва футбольних майданчиків по всій країні, власне, через роботу ТСК, про що раніше повідомляв депутат Сергій Мінько.

“Я не чув такої інформації, що щось заблоковано, я не маю таких офіційних даних”, - сказав член Комісії.

Разом з тим, Цимбалюк зауважив, що є прихильником якнайшвидшого завершення роботи “футбольної” ТСК.

“Якщо це правда — то я вважаю, що це неправильно – щоб через роботу ТСК щось заблоковувати. Я взагалі прихильник того аби якнайшвидше дати відповіді на питання, які має суспільство, щоб чітко всі почули: хто порушував, якщо порушував закон, якщо є кримінальні провадження — вони мають бути завершені та скеровані до суду. І тільки після цього хтось матиме моральне і юридичне право казати, що хтось щось порушував. А до тих пір, поки не завершаться ці процеси — це все здогадки, і офіційної інформації ніхто надати не може щодо того, хто є порушником, а хто ні.

Я за те, щоб всі хороші справи були продовжені, щоб були розставлені всі крапки над "і", і щоб і українське суспільство, і міжнародна спільнота почули правду. Бо у цьому зацікавлені всі.

Український спорт і особливо футбол потребують розвитку, особливо, коли йдеться про дитячий, юнацький футбол”, - резюмував він.

Нагадаємо, у САП офіційно заявили, що з плином півторарічного терміну розслідування, достатніх підстав для вручення комусь підозр у справі футбольних майданчиків встановлено не було. 

Підставою для реєстрації цього провадження стали, переважно, публікації у ЗМІ, кажуть у "ФФУ Продакшн" і додають: "...початок слідства багато в чому був зумовлений поширенням у ЗМІ неправдивої інформації відносно „ФФУ Продакшн“. У зв’язку з цим, наша компанія зацікавлена у тому, аби детективи дійсно об’єктивно та неупереджено розібралися у ситуації, чітко відокремили „бруд“, який штучно фабрикувався та виливався через окремі ЗМІ на нашу компанію”, — сказав з цього приводу директор заводу Володимир Бондаренко.

Як писав УНН, станом на сьогодні всі 66 полів для гри у футбол у Києві збудовані і “там грають діти”. 

Українські Національні Новини

Політика