ukraina-vyishla-na-chempionat-yevropy-z-futbolu

Україна вийшла на чемпіонат Європи з футболу

• 28687 переглядiв

Україна кваліфікувалася на Чемпіонат Європи з футболу 2024 року, перемігши у вирішальному матчі збірну Ісландії з рахунком 2:1.

Збірна України вийшла на чемпіонат Європи з футболу. Наші спортсмени обіграли Ісландію з рахунком 2:1, передає УНН.

Гра Україна – Ісландія відбувалася в польському Вроцлаві.

На початку гри Україна мала перевагу у володінні м'ячем. Перші пів години поєдинку завершилися голом Ісландії.

Україна відновила паритет на 54-й хвилині. Віктор Циганков вразив нижній кут воріт — 1:1. Другий гол забив Михайло Мудрик.

Збірну вже привітав президент Володимир Зеленський.

Дякую, збірна! За надважливі емоції для всієї країни. За надважливу перемогу і вихід на Євро. За те, що вкотре довели: коли українцям важко, але вони не здаються і продовжують боротьбу, тоді українці неодмінно перемагають. В часи, коли нас щодня хочуть знищити, ми щодня доводимо: українці є і будуть!

написав Зеленський.

Нагадаємо

Це четвертий поспіль вихід України на Євро, у 2021 році вони дійшли до чвертьфіналу.

26.03.24, 19:07 • [views_0]