ukrayina-posila-druge-mistse-na-chempionati-yevropi-z-boksu-sered-molodi

Україна посіла друге місце на Чемпіонаті Європи з боксу серед молоді

• 13428 переглядiв

КИЇВ. 29 жовтня. УНН. Збірна України з боксу успішно провела чемпіонат Європи серед молоді, який пройшов в Анталії (Туреччина), повідомляє УНН з посиланням на Федерацію боксу України.

Відповідно до вирішальних поєдинків в активі "жовто-блакитної" команди 5 нагород цьогорічної континентальної першості.

Чемпіоном Європи 2017 року у ваговій категорії 52 кг став киянин Максим Галінічев, якому вдалося у вирішальній сутичці здобути звитягу за очками над представником Англії. Бронзові медалі змагань здобули Іван Папакін (вагова категорія 75 кг) та Аркадій Карцан (вагова категорія 91 кг). Володарями срібних медалей стали Тарас Бондарчук (вагова категорія 60 кг) та Євген Павловський (вагова категорія 81 кг).

Зауважимо, що відповідно до здобутих нагород чемпіонату Європи команда виборола друге загальнокомандне місце на турнірі.