ukrayina-viborola-9-medaley-na-zmagannyakh-zi-strilbi-u-khorvatiyi

Україна виборола 9 медалей на змаганнях зі стрільби у Хорватії

• 1577077 переглядiв

КИЇВ. 22 січня. УНН. Девʼять медалей вибороли українські спортсмени на змаганнях Гран-прі з кульової стрільби у хорватському Осієку. Про це повідомляє НОК України, передає УНН.

Чемпіонами у командних змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета на 10 м стали Павло Коростильов, Олег Омельчук та Віктор Банькін. У цій вже вправі серед жінок срібло вибороли Вілєна Бевз, Поліна Колеснікова та Юлія Коростильова.

Бронзовий дубль зробили у командних змаганнях українські гвинтівочники. Спочатку на третю сходинку п’єдесталу зійшли Вікторія Сухорукова, Дар’я Тихова та Сніжана-Софія Пакліковська. А згодом їх успіх повторили Сергій Куліш, Олег Царьков та Андрій Колесніков.

Загалом українська збірна завершила турнір на першому місці в загальному заліку з дев'ятьма медалями у скарбничці (3-2-4).