ukrayina-vidznachilasya-chotirma-nagorodami-i-dvoma-rekordami-na-ks-zi-strilbi

Україна відзначилася чотирма нагородами і двома рекордами на КС зі стрільби

• 8534 переглядiв

КИЇВ. 29 травня. УНН. В німецькому Мюнхені завершилися змагання етапу світового Кубка з кульової стрільби, на якому українські спортсмени поповнили скарбничку збірної 4-ма медалями — 3 з яких найвищого ґатунку, передає УНН з посиланням на НОК України.

Олімпійська чемпіонка Олена Костевич була першою у змаганнях з пневматичного пістолету (10 метрів) й взяла “бронзу” у змаганнях з малокаліберного пістолету (25 метрів). Разом з Олегом Омельчуком вона здобула “золото” у міксті з пневматичного пістолету (10 метрів), встановивши світовий рекорд.

Окрім “золота” в тандемі, Омельчук святкував перемогу у змаганнях з пневматичного пістолету (10 метрів) й також зі світовим рекордом.

Примітно, що такі чудові здобутки дозволили українцям посісти друге загальнокомандне місце, поступившись лише збірній Китаю. Слідом за нашими спортсменами розташувалася команда з Росії.

Довідка УНН: 34-річний Омельчук — учасник XXIX літніх Олімпійських ігор в Пекіні, де зайняв четверте місце. На Олімпійських іграх 2012 року в Лондоні став п’ятим в стрільбі на 10 м і 29-м — на 50 м. Брав участь також в Олімпійських іграх 2016 року.