ukrayina-zavoyuvala-chotiri-zolota-na-yuniorskomu-chempionati-yevropi-z-artistichnogo-plavannya

Україна завоювала чотири "золота" на юніорському чемпіонаті Європи з артистичного плавання

• 174240 переглядiв

КИЇВ. 5 липня. УНН. В іспанському Аліканте завершився юніорський чемпіонат Європи з артистичного плавання. Збірна України завоювала впродовж змагань чотири медалі: по "золоту" в кожному фіналі, в якому брали участь. Про це повідомляє Суспільне Спорт, передає УНН.

Українські спортсменки стали чемпіонками в жіночих соло і дуетах. 14-річна Дар'я Мошинська та 17-річна Анастасія Шмоніна перемогли що в технічній (88.0032 бала), що в довільній (88.8668) дует-програмах, випередивши в обох випадках Іспанію та Італію.

Мошинська також додала до цих двох титулів особистий дубль – "золото" в технічному (87.7529) і довільному (88.3) соло, у яких перемогла іспанку Маріну Ґарсію Поло й італійку Сюзанну Педотті.

У підсумку Україна посіла друге місце в медальному заліку, поступившись лише Іспанії, яка здобула 12 нагород, серед яких вісім золотих.