ukrayina-zdobula-istorichnu-zolotu-medal-na-etapi-premyer-ligi-z-karate

Україна здобула історичну золоту медаль на етапі Прем’єр Ліги з карате

• 14740 переглядiв

КИЇВ. 2 березня. УНН. У Зальцбурзі (Австрія) пройшов третій етап Прем’єр Ліги "Karate 1" на якому збірна України виборола дві нагороди, одна з яких стала історичною. Про це повідомляє Українська федерація карате, передає УНН.

Історичну перемогу для України здобув молодий важковаговик з Чернівців Різван Талібов. Спортсмен переміг суперників з Іспанії (6:2), Єгипту (1:1) і Туреччини та пройшов до півфіналу, де виявився знову кращим за азербайджанця Асімана Гурбанли. У фіналі Талібов виграв у американця Брайана Ірра – 3:1.

Це перше "золото" та перший фінал турнірів "Karate 1" для представників України у важкій вазі (84+ кг) за всю історію.

Другу медаль для України в Зальцбургу виборов Станіслав Горуна (-75 кг) – "срібло".

Зазначимо, у змаганнях, які пройшли на арені "Спортхалле Альпенштрассе", взяли участь 600 спортсменів з 88 країн світу.

Також додамо, наступний старт – етап Прем’єр Ліги в Рабаті (Марокко), який пройде 13-15 березня.