ukrayina-zdobula-pyatu-nagorodu-na-universiadi-v-neapoli

Україна здобула п'яту нагороду на Універсіаді в Неаполі

• 9246 переглядiв

КИЇВ. 11 липня. УНН. Медальний кошик збірної України бронзовою нагородою поповнила студентка Національного університету фізичного виховання, заслужений майстер спорту з тхеквондо Ірина Ромолданова. Про це повідомляє Федерація Тхеквондо України, передає УНН.

У ваговій категорії до 49 кг спортсменка дійшла до півфіналу, перемігши суперницю з Казахстану з рахунком 4:2 і тхеквондістку з Китаю з рахунком 5:4. Шлях до фіналу нашій спортсменці перегородила Тін-Ю Ханг з Китайського Тайбея. Ірина поступилася суперниці з рахунком 2:6, і посіла третє місце на даній Універсіаді.

В цей же день виступив ще один український спортсмен Володимир Шваб вагова до 58 кг. В першому поєдинку він поступився на один бал 7:8 спортсмену з Гонконгу.

Зазначено, що це вже друга медаль, завойована українськими тхеквондистами на Універсіаді-2019 - раніше бронзовим призером став Денис Вороновський.

Додамо, в активі української команди 5-ть медалей на Універсіаді в Італії – 1 "золото", "срібло" та 3 "бронзи".