ukrayina-zdobula-sribnu-medal-na-etapi-kubku-svitu-z-biatlonu-v-avstriyi

Україна здобула срібну медаль на етапі Кубку світу з біатлону в Австрії

• 21535 переглядiв

КИЇВ. 10 грудня. УНН. В Хохфільцені в заключній гонці другого етапу Кубку світу з біатлону українська збірна завоювала медаль, передає кореспондент УНН.

Жіноча збірна України у складі Віти, Валентини Семеренко, Юлії Джими та Олени Підгрушної, дісталася до фінішу естафетної гонки з другим результатом, поступившись переможницям Німеччині 44,9 с. Наші співвітчизниці пройшли змагання без штрафних кіл із 5-ма використаними додатковими патронами.

Бронзові нагороди в активі француженок (2+13) +1:04,5 хв.

Варто відзначити, що чоловіча естафета завершилася 6-м місце "жовто-блакитних" (1 коло штрафу і 12 додаткових пострілів).

Нагадаємо, що на першому етапі Кубку світу в Естерсунді Юлія Джима здобувала дві бронзові медалі.