ukrayinets-dopomig-vashingtonu-perervati-seriyu-porazok-v-nba

Українець допоміг "Вашингтону" перервати серію поразок в НБА

• 13318 переглядiв

КИЇВ. 2 лютого. УНН. В рамках регулярного чемпіонату НБА "Вашингтон Візардс" українського центрового Олексія Леня на своєму майданчику приймав "Бруклін Нетс", передає кореспондент УНН.

Про гру

Матч видався напрочуд результативним, а його окрасою стали останні секунди поєдинку. За рахунку 141:146 захисник “Візардс” Бредлі Біл влучив триочковий кидок. Після цього одразу відбулося перехоплення м’яча, і Рассел Вестбрук (набрав 41 очко при 10 підбираннях і 8 ассистах) закинув ще один дальній кидок. Як наслідок 149:146 на користь столичних баскетболістів у протистоянні із командою з зірковими гравцями Кевіном Дюрантом (37 очок) та Кайрі Ірвінгом (26 очок).

Олексій Лень мінімально взяв участь у перемозі “Вашингтона”, набравши 2 очки (слем-данком) за 4 хвилини.

Варто відзначити, що “Візардс” перервали 4-матчеву серію поразок. Клуб має лише чотири звитяги при 12 поразках. Столична команда займає 15-е місце турнірної таблиці Східної конференції НБА.

Що передувало цьому

Лень став найкращим за підбираннями у складі “Вашингтона” у матчі із колишнім клубом в НБА.