ukrayinets-len-stav-nayrezultativnishim-gravtsem-atlanti-u-matchi-z-oklakhomoyu

Українець Лень став найрезультативнішим гравцем "Атланти" у матчі з "Оклахомою"

• 9460 переглядiв

КИЇВ. 8 жовтня. УНН. Центровий збірної України Олексій Лень провів вдалий поєдинок за “Атланту Хокс” у передсезонному протистоянні НБА із “Оклахомою”, передає кореспондент УНН.

Саме український “бігмен” відкрив рахунок у баталії. Лень розіграв пік-ен-рол із Тауроном Прінсом та закінчив атаку з-під кільця. Також наш земляк набрав і наступні два очки “Атланти” — відзначився слем-данком. Проте заробив три швидкі фоли українець відправився на лаву запасних.

У другій чверті Лень забив з фолом, але відіграв лише хвилину після чого отримав четверте зауваження та був замінений (34:35). На старту другої половини новачок “Хокс” отримав 5-те персональне зауваження і був за крок до дострокового завершення гри, тому чека свого шансу до четвертої чверті в якій влаштував бомбардировку кільця суперника.

Загалом Лень за 15:36 хвилини набрав 18 балів (5/9 двоочкові, 1/1 триочкові, 5/9 штрафні), 3 підбирання, 1 передачу при 1 втраті, але його колектив зазнав поразки 94:113.

Додамо, що в складі “Хокс” більше Леня ніхто не набрав очок, а за переможців 22 бали до активу записав Пол Джордж, 20 Шрьодер.