ukrayinets-mikhaylyuk-proviv-drugu-gru-u-skladi-leykers

Українець Михайлюк провів другу гру у складі "Лейкерс"

• 8596 переглядiв

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. БК “Лос-Анджелес Лейкерс” захисника збірної України Святослава Михайлюка на знаменитій арені “Стейплс Центр” провів домашній поєдинок передсезонного турніру НБА проти “Денвер Наггетс”, передає кореспондент УНН.

Перша половина чверті залишилась за господарями — 15:8. Захопивши лідерство “озерні” наприкінці половини дійшли до +15 очок, але завдяки баззер-бітеру від Вілла Бартона, команди пішли на перерву 59:48 на користь “Лейкерс”.

В третій чверті за рахунку 74:65 на користь команди з Лос-Анджелесу на паркет з’явився наш Михайлюк, який одного разу промахнувся із-за дуги і заробив на собі пробивний фол. Реалізувавши штрафні українець закінчив гру з 2-ма очками, 1 передачею і 1 втратою за 5:50 хвилини проведені на паркеті.

Відзначимо, що “Лейкерс”, як і в першій грі проти “Денвера”, зазнали поразки (111:113).