ukrayinets-oformiv-peremozhniy-gol-v-chempionati-bilorusi

Українець оформив переможний гол в чемпіонаті Білорусі

• 11578 переглядiв

КИЇВ. 12 вересня. УНН. Програму 23 туру чемпіонату Білорусі з футболу відкрив поєдинок ФК “Мінськ” трьох українських гравців проти ФК “Городея”, передає УНН.

Матч розпочався зі швидкого голу: вже на 7-й хвилині після стрімкої і красивою атаки забив український півзахисник Владислав Насібулін, гол якого в підсумку виявився переможним. Наш земляк п’ятою підбив собі м’яч на хід, а потім пробив у нижній кут воріт.

“Мінськ” зміг зміцнити перевагу в другому таймі: на 69-й хвилині відразу після виходу на заміну забив Грибовський, а за 5 хвилин до кінця основного часу Шрамченко довів рахунок до великого, відправивши м’яч у сітку від штанги (3:0).
Інші українці також вийшли у старті — Чаговець був замінений в перерві, а Васильєв відіграв цілий матч.

Примітно, що після сьогоднішньої перемоги безпрограшна серія “городян” становить вже 4 матчі, причому три останні гри були переможними. З 25 очками клуб вийшов на 11 рядок.

Додамо, що Васильєв у чемпіонаті встиг відзначитися 4 голами, для Насібуліна цей гол став першим.