ukrayinets-stav-kraschim-basketbolistom-matchu-nba-za-pidbirannyami

Українець став кращим баскетболістом матчу НБА за підбираннями

• 10395 переглядiв

КИЇВ. 18 жовтня. УНН. У зустрічі передсезонного турніру НБА "Атланта Хокс" центрового збірної України Олексія Леня, гостювала у "Чикаго Буллс", повідомляє кореспондент УНН.

Після доволі рівної першої чверті у другій господарі паркету пішли у відрив — 51:42. Друга частина протистояння не внесла змін на ситуацію на паркеті — звитяга “биків” 111:93.

Наш співвітчизник вийшов у старті і відіграв 24:32 хвилини за які забив 4 очки (2/10 з гри, 0/2 штрафні), але з 11 підбираннями став кращим гравцем поєдинку у цьому компоненті. Крім того, Лень разом із ще 4 гравцями став кращим за результативними передачами у матчі — 4.

Зауважимо, що “Атланта” поступилася у заключному матчі перед стартом регулярного сезону НБА, який для “Хокс” стартуватиме 25 жовтня матчем з клубом іншого українця Святослава Михайлюка — “Детройт Пістонс”.