ukrayinets-stav-nayefektivnishim-gravtsem-peremozhnogo-matchu-chempionatu-yaponiyi

Українець став найефективнішим гравцем переможного матчу чемпіонату Японії

• 12379 переглядiв

КИЇВ. 18 лютого. УНН. Результативний виступ в матчі чемпіонату Японії з баскетболу провів центровий української збірної В'ячеслав Кравцов, передає УНН з посиланням на сайт японського клубу.

"Нео-Фінікс" нашого земляка втримав домашню перемогу над БК "Нагоя" – 66:63. Суперник міг перевести гру в овертайм, але кидок з середини поля із сиреною не досяг мети одного з гравців "Нагоя".

Кравцов провів на паркеті 32 хвилини за які оформив дабл-дабл – 17 очок (8/14 двоочкові, 1/3 штрафні) при 1 передачі. Показник результативної ефективності склав 23 – найкращий в матчі.

Додамо, що клуб Кравцова йде внизу турнірної таблиці – 4 звитяги при 35 поразках.