ukrayinets-viborov-medal-pershoyi-v-istoriyi-ligi-chempioniv-z-plavannya

Українець виборов медаль першої в історії Ліги чемпіонів з плавання

• 10651 переглядiв

КИЇВ. 30 квітня. УНН. Два представники українського плавання взяли участь в змаганнях "Champions Swim Series 2019" у місті Гуанчжоу (Китай), які стали першим етапом новоствореної Ліги чемпіонів даного виду спорту, повідомляє УНН з посиланням на "FINA".

Наш Андрій Говоров посів третій рядок на дистанції 50 метрів батерфляєм. Його результат 23,28 с приніс йому "бронзу". Лише 1-ї сотої не вистачило Говорову аби зачепитися за срібну медаль, яка дісталася Майклу Ендрю із США. На першому рядку бразилець Ніколас Сантос (23,01 с).

Натомість наш Михайло Ромачук фінішував за крок до призів. Четверте місце з часом 3:48,55 хв у нього на дистанції 400 метрів вільним стилем. Кращим у цій дисципліні став китаєць Сунь Ян (3:42,75).

Зауважимо, що другий етап ЛЧ пройде 11-12 травня в Будапешті, третій в Індіанаполісі (31 травня, 1 червня).

Нагадаємо, український плавець встановив рекорд на міжнародному турнірі.