ukrayinka-marina-bekh-romanchuk-stala-chempionkoyu-yevropi-z-legkoyi-atletiki-1

Українка Марина Бех-Романчук стала чемпіонкою Європи з легкої атлетики

• 19567 переглядiв

КИЇВ. 6 березня. УНН. Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук виграла золоту медаль у стрибках в довжину на чемпіонаті Європи, який відбувається у польському місті Торунь. Про це пише УНН з посиланням на НОК України у Twitter.

Це перша медаль України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, яку українка здобула другого дня змагань.

Чинна бронзова призерка зимових континентальних першостей Марина Бех-Романчук стрибнула на 6.92 м, показавши кращий результат змагань.

Нагадаємо

Українська стрибунка у довжину Марина Бех-Романчук зі сріблом завершила виступи на турнірі “ISTAF INDOOR” у Берліні. Асоціація спортивних журналістів України визначила топ-10 українських спортсменів 2020 року, куди увійшла і Бех-Романчук.