ukrayinka-potrapila-u-zalikovu-zonu-gonki-startovogo-etapu-kubku-svitu-z-biatlonu

Українка потрапила у залікову зону гонки стартового етапу Кубку світу з біатлону

• 15749 переглядiв

КИЇВ. 29 листопада. УНН. Другою жіночою гонкою першого старту Кубка світу з біатлону в шведському Естерсунді став спринт, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

Найкращою з представниць України стала Олена Білосюк. Досвідчена спортсменка фінішувала 24-ю (0) і отримала залікові бали. Повз зони набраних очок пройшли наші Віта Семеренко — 44, Юлія Джима — 50, Катерина Бех — 77 і Валентина Семеренко — 99.

Перегони виграла господарка змагань Ханна Еберг, “срібло” за француженкою Анаіс Шевальє-Буше, а бронзова медаль в норвежки Ройселанд.

Другого грудня відбудеться ще один жіночий спринт в рамках першого етапу Кубку світу.