ukrayinka-viborola-sriblo-kubku-svitu-z-triatlonu

Українка виборола "срібло" Кубку світу з тріатлону

• 9895 переглядiв

КИЇВ. 5 листопада. УНН. Лідер українського тріатлону Юлія Єлістратова потрапила на п'єдестал пошани на дистанції Кубка світу у Перу, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію триатлону України.

Японка Аі Уєда, Елізабет Браво з Еквадору та єдина представниця європейського континенту в медальних “розбірках” Єлістратова з України — влаштували на фініші справжній тріатлонний трилер.

Фінішну стрічку всі троє спортсменок перетнули майже синхронно, випередивши одна одну буквально на корпус, а підсумковий хронометр зафіксував один і той самий час для них — 59:12. “Золото” етапу Кубка Світу в Лімі дісталося досвідченій 36-річній японці Аі Уєді, а чільну трійку лідерок замкнула еквадорка Елізабет Браво.

За підсумками етапу Кубка Світу в Перу, Єлістратова здобула срібну нагороду. Ця медаль стала дев’ятою для українки на Кубках світу — раніше впродовж кар’єри Єлістратова завойовувала три “золота”, одне “срібло” та чотири “бронзи”.

Варто відзначити, що після затяжної перерви на змаганнях цієї серії свій високий клас продемонстрував ще один українець Іван Іванов. З 65-ти спортсменів, які виступили в Лімі у змаганні чоловіків, учасник Олімпійських Ігор 2016 від України показав 14-й час з відставанням від топ-10 у всього лише 8 секунд.