ukrayinka-zdobula-pershu-medal-na-grendslemi-z-dzyudo-u-tbilisi

Українка здобула першу медаль на грендслемі з дзюдо у Тбілісі

• 160063 переглядiв

КИЇВ. 5 червня. УНН. На турнірі Великого шолома з дзюдо у столиці Грузії Тбілісі розіграли медалі в жіночій категорії до 70 кг. Ця дисципліна принесла Україні першу медаль змагань: "бронзу" завоювала Наталія Чистякова. Про це повідомляє УНН з посиланням на "Суспільне Спорт".

Деталі

На шляху до медальної сутички українка здолала ваза-арі казахстанку Анастасію Маякову та на "золотому рахунку" впоралася з бразилійкою Луаною Карвалью. У півфіналі Чистякова поступилася іппоном нідреландці Санне ван Дейк – бронзовій призерці Олімпійських ігор-2020.

У Наталії залишався шанс поборотися за медаль у сутичці за "бронзу", де вона зустрілася з іншою представницею Нідерландів, чемпіонкою Європи серед молоді 2017 року Гільдою ​​Ягер. 21-річній українській дзюдоїстці врешті вдалося здобути швидку перемогу іппоном.

Додамо

Чистякова вперше в кар'єрі здобула медаль на рівні грендслему.

Нагадаємо

Збірна України виграла усі матчі групового етапу Золотої Євроліги з волейболу серед чоловіків.