ukrayinki-ne-potrapili-do-top-20-sprinterskoyi-biatlonnoyi-gonki-v-kontiolakhti

Українки не потрапили до топ-20 спринтерської біатлонної гонки в Контіолахті

• 12174 переглядiв

КИЇВ. 10 березня. УНН. На біатлонному стадіоні в Контіолахті (Фінляндія) відбулася жіноча спринтерська гонка восьмого етапу Кубку світу, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

Жіночий спринт в Контіолахті, де сьогодні стартував восьмий етап Кубка світу, виграла норвежка Тіріл Екхофф, яка довела не випадковість свого “срібного” успіху тиждень тому на корейських трасах (7-й етап Кубку світу).
У Т.Екхофф був другий хід в гонці, і тому навіть теоретично поліпшити її результат могла лише якнайшвидша — Лаура Далмаєр. Але у німкені стався збій у стрільбі стоячи, де вона заробила штрафне коло і на фініші відстала від часу переможниці на 18 секунд.

Третє місце на п’єдесталі пошани виборола білоруска Дарина Домрачева, яка повернулася до перегонів лише в січні. І за половину сезону, без ґрунтовної передсезонної підготовки, вона зуміла вже двічі піднятися на п’єдестал пошани.

Місця в десятці найсильніших спринту розподілялися без участі українських спортсменок. Краще за інших з спринтом впоралися Анастасія Меркушина та Ірина Варвинець, котрі з чистою стрільбою показали 30-й і 33-й результати відповідно. А відразу за І.Варвинець фінішувала Юлія Джима, якій бути вище завадив один неточний постріл. Ольга Абрамова (42 сходинка) і Надія Бєлкіна (44) до залікової зони не потрапили.

Варто зазначити, що в загальному заліку Л.Далмаєр знаходиться в двох кроках від завоювання першого в кар’єрі Великого Кришталевого Глобуса. Зараз її перевага над чешкою Габріелою Коукаловою, що фінішувала 13-ю, досягла 138 очок.

Зауважимо, що Ю.Джима після невдалого спринту опустилася на дев’яте місце в тоталі.

Додамо також, завтра в Контіолахті відбудуться гонки переслідування у чоловіків і жінок.