ukrayinki-zalishilis-bez-nagorod-mas-startu-kubku-svitu-z-biatlonu-v-chekhiyi

Українки залишились без нагород мас-старту Кубку світу з біатлону в Чехії

• 8004 переглядiв

КИЇВ. 24 грудня. УНН. Рекордний мас-старт в історії українського біатлону в чеському Нове-Мєсто завершився без боротьби українських дівчат за високі місця, інформує УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

Дружно, вп’ятером пробившись в мас-старт, українські біатлоністки так само щільно закінчили гонку в другій половині фінішного протоколу. Кращою в українській команді стала Олена Підгрушна, яка при трьох колах штрафу фінішувала 18-ю, на дві позиції випередивши Юлію Джиму, яка також заробила 450 штрафних метрів.

Анастасія Меркушина (2 кола штрафу) та Валентина Семеренко (3) розмістилися на сусідніх щаблях — 23 і 24 місця відповідно. Віта Семеренко посіла 29 рядок (5).

Перемога дісталася словачці Анастасія Кузьміній, а за нею одразу фінішувала її співвітчизниця Пауліна Фіалкова. Третє місце на подіумі за Анаїс Шевальє з Франції (3).

Варто зазначити, що у гонках Кубка світу настане двотижнева пауза до 10 січня. Але біатлонні змагання триватимуть — вже на наступному тижні уболівальників чекають чемпіонат України серед дорослих, а також традиційна Різдвяна гонка в Гельзенкірхені.