ukrayinska-biatlonistka-potrapila-v-top-15-peregoniv-etapu-kubku-svitu

Українська біатлоністка потрапила в топ-15 перегонів етапу Кубку світу

• 17745 переглядiв

КИЇВ. 13 грудня. УНН. В рамках гонки переслідування етапу Кубку світу з біатлону в Хохфільцені виступили кілька українок, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію біатлону України.

Найбільше здивувала роботою на вогневих рубежах Олена Білосюк, яка стала єдиним стовідсотковим снайпером у гонці. Стріляла вона повільно (лише 53-а скорострільність) і на трасі не могла демонструвати найкращі швидкості, але ідеальна стрільба забезпечила дуже якісне просування у гонці переслідування — з 24-го місця на 13-те.

У Юлії Джими, на жаль, продовжилися проблеми зі стрільбою, які виявилися напередодні під час естафетної гонки. Загалом сім разів лідерові нинішньої збірної України довелося заходити на кола штрафу, що в результаті вилилося у 49-те місце на фініші після 15-ї позиції у спринті.

Перемогу здобула норвежка Марте Ройселанд, за нею фінішувала білоруска Анна Сола, а “бронза” в активі Ельвіри Еберг (Швеція).