ukrayinska-deflimpiyska-zbirna-stala-vitsechempionami-svitu-z-plavannya-na-korotkiy-vodi

Українська дефлімпійська збірна стала віцечемпіонами світу з плавання на короткій воді

• 14696 переглядiв

КИЇВ. 23 листопада. УНН. Українська національна дефлімпійська збірна виступила на першому чемпіонаті світу з плавання на короткій воді серед спортсменів з порушеннями слуху, що проходив в місті Гливиці (Польща). Про це інформує УНН з посиланням на НКСІУ.

У доробку українських плавців з порушеннями слуху 28 високих нагород, серед яких: 2 “золоті”, 15 “срібних” та 11 бронзових медалей, а також — третє загальнокомандне місце в офіційному медальному заліку, а за кількістю медалей — українці стали другими.

Найвдаліше від національної команди виступив Коломієць Олексій (Чернігівська обл.), який став дворазовим чемпіоном світу на дистанціях 50 м та 200 м брасом, а також 6-ти разовим срібним призером (у тім числі — в п’яти естафетах).

У чемпіонаті взяли участь 140 спортсменів з 21 країни, збірна команда України була представлена 21 спортсменом (8 жінок та 13 чоловіків).