ukrayinska-komanda-stala-triumfatorom-kubka-yevropeyskikh-chempioniv-z-plyazhnogo-futbolu

Українська команда стала тріумфатором Кубка європейських чемпіонів з пляжного футболу

• 11411 переглядiв

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Віце-чемпіон України з пляжного футболу серед жінок клуб “Мрія-2006”, став тріумфатором Кубка європейських чемпіонів, що пройшов у Португалії, передає УНН з посиланням на сайт Beach Soccer.

На турнірі в Назаре українки посіли перше місце, випередивши чотирьох інших конкурентів з Іспанії, Бельгії, Росії та Франції.
У вирішальному поєдинку українки зустрічалися з Марселем і здобули перемогу з рахунком 5:3. Хет-триком відзначився Марія Тихонова, по голу на свій рахунок записали Ганна Давиденко та Юлія Дударчук.

Додамо, що срібні медалі дісталися іспанській команді “Касерес”, а “бронзові” — російському ФК “Звєзда”.