ukrayinska-komanda-z-sambo-vigrala-pyat-zolotikh-nagorod-na-starti-mizhnarodnogo-turniru

Українська команда з самбо виграла п'ять золотих нагород на старті міжнародного турніру

• 16470 переглядiв

КИЇВ. 22 лютого. УНН. Українська збірна з самбо з низки виборених нагород стартувала на першому міжнародному змаганні нового сезону, інформує УНН з посиланням на Федерацію самбо України.

13 нагород (5 "золотих", 3 "срібні" і 5 бронзових медалей) здобули наші спортсмени у перший день Міжнародного турніру на призи президента Білорусі.

У ваговій категорії до 56 кг рівних не було Христині Бондар, у вазі до 64 кг першою стала Анастасія Шевченко, до 72 кг – Катерина Москалова, а також "золото" в активі наших Андрія Кучеренка у вазі до 68 кг і Анатолія Волошинова до 100 кг.

Нагадаємо, що УНН повідомляв про виступи українських самбістів на ЧС у Чхонджу.