ukrayinska-zbirna-popovnila-medalnu-skarbnichku-na-chs-z-vodnikh-vidiv-sportu

Українська збірна поповнила медальну скарбничку на ЧС з водних видів спорту

• 9554 переглядiв

КИЇВ. 19 липня. УНН. Українські представниці в синхронному плаванні завоювали чергову медаль чемпіонату світу з водних видів спорту в південнокорейському місті Кванджу, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.

На цей раз третє місце, і з ним бронзові комплекти нагород, синхроністки здобули в артистичному плаванні у довільній групі.

Право зійти на третю сходинку п'єдесталу вибороли: Анастасія Савчук, Єлизавета Яхно, Марта Федіна, Марина і Влада Алексіїви, Яна Нарєжна, Аліна Шинкаренко, Катерина Резнік, а також запасні у цьому виді Олександра Коваленко, Вероніка Гришко.

Варто зазначити, що в активі українських синхроністок вже 5 нагород на нинішньому чемпіонаті світу - 1 "золота" і 4 "бронзові".