ukrayinska-zbirna-posila-tretye-mistse-na-turniri-z-plyazhnogo-futbolu-v-irani

Українська збірна посіла третє місце на турнірі з пляжного футболу в Ірані

• 10010 переглядiв

КИЇВ. 30 січня. УНН. Збірна України з пляжного футболу у своєму заключному поєдинку на міжнародному турнірі “Persian Beach Soccer Cup” переграла Азербайджан, інформує УНН з посиланням на прес-службу ФФУ.

Збірна України з пляжного футболу у третьому, завершальному турі зимового турніру “Persian Cup 2018” здобула перемогу над командою Азербайджану — 4:3. Підопічні Євгена Варениці розпочали поєдинок не надто вдало і першими пропустили м’яч, однак зуміли зібратися і не лише відновили рівновагу, а й забили тричі поспіль. Відзначилися Максим Войток та двічі — Олег Зборовський — 3:1.

Таким рахунок залишався аж до останніх п’яти хвилин зустрічі після чого азербайджанці протягом двох хвилин двічі розписалися у воротах Сидоренка — 3:3. Утім, “синьо-жовті” все ж вирвали перемогу. На останній хвилині поєдинку Максим Войток влучно пробив головою — 4:3.

Таким чином, “синьо-жовта” команда завершила виступ на Кубку Персії-2018 на третьому місці з трьома очками в активі. Останню сходинку турнірної таблиці посів Азербайджан.

Додамо, що переможцями “Persian Cup” вдруге поспіль стали господарі турніру. У вирішальному поєдинку за перше місце збірна Ірану перемогла команду Іспанії — 4:2.