ukrayinska-zbirna-postupilasya-u-drugomu-turi-vidboru-do-yevroligi

Українська збірна поступилася у другому турі відбору до Євроліги

• 10969 переглядiв

КИЇВ. 7 липня. УНН. Збірна України з пляжного футболу поступилася у другому турі першого відбірного етапу Євроліги-2019 у португальському Назаре, передає УНН.

У першому таймі за 6 хвилин до його кінця українці пропустили перший м'яч – Джордан відзначився у падінні через себе. "Жовто-блакитні" до перерви відповіли ударом у поперечину від Медведя, а також голом через себе у виконанні Заворотнього.

На 4 хвилині другої частини гри Торрес вивів португальців вперед. До другої перерви Белхіор ударом через себе відправив м'яч під штангу, встановивши остаточний результат у зустрічі, адже в третьому таймі команди голів не забивали – 1:3.

Перемога збірної Португалії вивела їх до цьогорічного Суперфіналу Євроліги. Українські команді, аби приєднатися до португальців, потрібно вигравати 7-го липня у Польщі, адже в українців 3 залікові пункти, у швейцарців – 2, у поляків жодного.