ukrayinske-derbi-v-nba-len-ta-mikhaylyuk-proveli-rezultativni-vistupi

Українське дербі в НБА: Лень та Михайлюк провели результативні виступи

• 14659 переглядiв

КИЇВ. 15 грудня. УНН. “Торонто Репторс” українського атакуючого захисника Святослава Михайлюка виявився сильнішим у домашньому поєдинку НБА із “Сакраменто Кінгс” Олексія Леня, повідомляє кореспондент УНН.

Михайлюк вийшов із лави для запасних та порадував уболівальників результативною грою, а також слем-данком з лівої руки. Його команда перемогла 124:101.

Михайлюк, вийшовши з лави, отримав 20 хвилин ігрового часу, набрав 11 очок (2/4 двоочкових, 2/2 триочкових, 1/2 штрафних), зробив 5 підбирань у захисті та 3 передачі при 1 втраті та 3 фолах.

Лень починав матч у старті та відіграв 22 хвилини, набравши 12 очок (4/8 двоочкових, 4/6 штрафних), зробив одразу 8 підбирань в атаці при 3 фолах та 3 втратах.

“Торонто” закриває зону плей-ін на Сході, займаючи 10-е місце з 13 перемогами у 27 матчах, а “Сакраменто” здобув 11 перемог у 28 матчах сезони і йде 11-м.