ukrayinski-bortsi-zavoyuvali-dvi-medali-na-turniri-v-bolgariyi

Українські борці завоювали дві медалі на турнірі в Болгарії

• 11181 переглядiв

КИЇВ. 10 квітня. УНН. У Болгарії відбувся традиційний міжнародний турнір на якому представники України вибороли дві нагороди, передає УНН з посиланням на Асоціацію боротьби спортивної України.

Турнір "Дан Колов - Нікола Петров" вже традиційно є одним з останніх випробовувань напередодні чемпіонату Європи. Тому національні збірні привезли на змагання оптимальні склади.

В перший день "срібло" команді принесла Алла Черкасова у ваговій категорії 69 кг. На наступний день "золото" здобув Ален Засєєв (125 кг).

Довідка УНН: на чемпіонаті Європи-2016 збірна України завоювала 1 "золоту", 5 "срібних" та 8 бронзових медалей.

Як повідомляв УНН, збірна України завоювала п’ять медалей з боротьби на турнірі в Баку.