ukrayinski-karatisti-viboroli-shist-medaley-molodizhnogo-chye

Українські каратисти вибороли шість медалей молодіжного ЧЄ

• 14486 переглядiв

КИЇВ. 11 лютого. УНН. У столиці Угорщини завершився чемпіонат Європи з карате серед молоді, юніорів та кадетів. Про це інформує УНН з посиланням на МКМС.

В активі українських співвітчизників шість нагород - дві найвищого ґатунку та чотири "бронзи".

Чемпіонський титул в індивідуальному куміте +84 кг серед молоді здобув Ігор Лагунов. Також у цій віковий категорії Андрій Заплідний (куміте 84 кг) виборов "бронзу".

Високі здобутки також отримані і в змаганнях серед юніорів. "Золото" турніру здобув Олексій Гоцуляк (куміте 61 кг), а Оксана Базелюк (куміте 59 кг) піднялася на третю сходинку п'єдесталу.

Бронзові нагороди змагань вибороли кадети Віра Фоглінська (куміте 54 кг) та Ерік Рогозенко (куміте 57 кг).

Окрім того додамо, участь у першості взяли понад 400 спортсменів з 54 країн Європи.