ukrayinski-legkoatleti-oformili-peremozhniy-dubl-na-mizhnarodnikh-zmagannyakh

Українські легкоатлети оформили переможний дубль на міжнародних змаганнях

• 11815 переглядiв

КИЇВ. 16 лютого. УНН. У Софії (Болгарія) відбувся юніорський чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні. Про це інформує ФЛАУ, передає УНН.

Українці вкотре підтвердили свою силу в секторі для стрибків у висоту. Роман Петрук і Богдан Зміївський оформили переможний дубль. Зміївський завершив змагання з результатом 2,09 метрів, як і турок Тасделен Акіла Гьоктуг, але виграв у свого суперника за спробами. Богдан подолав цю висоту з першого разу.

Петрук оформив перемогу на висоті 2,12 м, а далі в статусі чемпіона з другої спроби встановив особистий рекорд – 2,16 м.

На дистанції 400 метрів серед юніорок поза конкуренцією була Тетяна Харащук. Вона стала єдиною, кому вдалося вибігти з 55 секунд (54,87 с).

Христина Юрчук виграла "срібло" з бігу на 60 метрів з бар’єрами, у фіналі подолавши дистанцію за 8,48 с.
"Срібло" з бігу на 1500 метрів виграв Ілля Кунін. Українець подолав дистанцію за 3:55,82 хв. Поза конкуренцією тут був Казан Девмір з Туреччини (3:49,52 хв).

Зазначимо, що Олександра Чернуха посіла третє місце з потрійного стрибка (12,67 м). Ще одна українка, Марія Єланська, була шостою (12,26 м).

Нагадаємо

Збірна України виграла медальний залік Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій в 2019 році.