ukrayinski-legkoatleti-zavoyuvali-nagorodi-na-turnirakh-u-ssha

Українські легкоатлети завоювали нагороди на турнірах у США

• 9221 переглядiв

КИЇВ. 30 січня. УНН. Українські легкоатлети у різних куточках планети зуміли піднятися на п’єдестали міжнародних турнірів. Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України, передає УНН.

Руслана Цихоцька продовжила серію виступів за океаном. У Нью-Йорку вона посіла друге місце з потрійного стрибка, продемонструвавши результат в 13,65 м.

Данило Молчанов у Лаббоку (Техас, США) також став другим в аналогічній дисципліні (потрійний стрибок) — 15,09 м.

Варто відзначити й результати інших представників “жовто-блакитної”. Владислав Тухай фінішував третім з бігу на 400 метрів (забіг С) на змаганнях у Відні (56,31 с), а Андрій Проценко з показником 2,20 м посів восьме місце на змаганнях у Густопече (Чехія).

Як повідомлялося раніше, на попередньому уікенді у Франції українські стрибунки у висоту та спринтера Плотіцина також виборювали нагороди.