ukrayinski-legkoatletki-peremogli-na-turniri-v-paduyi

Українські легкоатлетки перемогли на турнірі в Падуї

• 7648 переглядiв

КИЇВ. 3 вересня. УНН. Українські легкоатлетки Наталія Прищепа й Анна Плотіцина перемогли на міжнародному легкоатлетичному турнірі в італійській Падуї. Про це повідомляє прес-служба ФЛАУ, передає УНН.

Дворазова чемпіонка Європи з бігу на 800 метрів Наталія Прищепа подолала дистанцію за 2 години 37 хв.

Анна Плотіцина, яка спеціалізується на бігу з бар’єрами, показала найкращий результат нинішнього сезону — 13,13 с.

Окрім того, Катерина Табашник з третьої спроби подолала 1,95 метрів і посіла друге місце у секторі для стрибків у висоту. Такий же результат у Марії Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором, проте показаний у першій спробі. А отже, саме вона і стала переможницею змагань. Трійку найсильніших замкнула Юлія Левченко — 1,93 м.

Марина Килипко з результатом 4,40 м була четвертою зі стрибків з жердиною. Венесуельці Робейліс Пейнадо, яка стала третьою, українка поступилася лише за спробами.

Сергій Смелик фінішував п’ятим на дистанції 100 метрів (10,33 с). Вікторія Ткачук у Падуї бігла “гладкі” 400 метрів і посіла на них шосте місце (53,48 с).

Як повідомляв УНН, українці здобули першу медаль на чемпіонаті світу з кульової стрільби.