ukrayinski-paralimpiyski-pauerlifteri-zdobuli-tri-medali-na-starti-kubku-svitu-v-oae

Українські паралімпійські пауерліфтери здобули три медалі на старті Кубку світу в ОАЕ

• 14112 переглядiв

КИЇВ. 1 березня. УНН. В місті Дубаї (ОАЕ) за участі представників України розпочався Кубок світу з пара-пауерліфтингу, що триватиме до 4 березня. Про це інформує УНН з посиланням на ММСУ.

У перший день змагань українські паралімпійці успішно відкрили медальний рахунок та здобули одну “золоту” та дві срібні нагороди.

На найвищу сходинку п’єдесталу піднялася Раїса Топоркова, яка здобула перемогу у ваговій категорії 50 кг.

Володарями срібних нагород стали: Марина Копійка у ваговій категорії 45 кг та Василь Рожко серед юніорів.

Додамо також, за нагороди Кубку світу змагаються понад 100 спортсменів з 33 країн світу. У складі національної паралімпійської збірної команди з пауерліфтингу — 14 спортсменів.