ukrayinski-paralimpiytsi-zavoyuvali-sim-medaley-na-ks-z-fekhtuvannya

Українські паралімпійці завоювали сім медалей на КС з фехтування

• 10168 переглядiв

КИЇВ. 18 листопада. УНН. Національна паралімпійська збірна команда України стала третьою за загальною кількістю нагород серед 33-х країн-учасниць Кубку світу з фехтування на візках, який проходив у місті Амстердам, інформує УНН з посиланням на НКСІУ.

Українська команда в якій виступали 12 спортсменів фінішували із результатом у 7 медалей, з яких 2 “срібні” та 5 бронзових нагород.

У перший змагальний день срібну медаль виборов Демчук Андрій у чоловічій шаблі категорії А, а бронзову нагороду здобула Бреус Євгенія у жіночій шпазі категорії А.

У другий день КС шаблістки потішили нас трьома високими нагородами. До своєї особистої скарбнички та загальнокомандної Євгенія Бреус додала ще одну бронзову винагороду у жіночій шаблі категорії А. Також дві “бронзи” додали шаблістки категорії В: Федота Олена та Дьолог Надія.

Далі національна паралімпійська збірна команда завершила індивідуальні змагання “сріблом”, яке виборола Морквич Наталія у жіночій рапірі категорії А.

У заключний ігровий день українська жіноча збірна вибороли “бронзу”.

Зауважимо, що у команди Китаю, яка виборола перше місце та в команди Росії, яка стала другою — удвічі більше фехтувальників у складі, аніж в України.